Spotkanie między Villarreal i Real Sociedad zakończone wynikiem 1-2 dnia 2022-05-15 17:30 na obiekcie Estadio de la Cerámica

Villarreal vs Real Sociedad 1-2. W dniu 2022-05-15 17:30 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica odbył się mecz ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Villarreal a Real Sociedad.

Pierwsza połowa meczu między Villarreal a Real Sociedad zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: F. Coquelin 43' 1-0 Dani Parejo A. Isak 56' 1-1 Gorosabel Martín Zubimendi 73' 1-2

Żółte kartki Villarreal: Juan Foyth 68' Raúl Albiol 77' Giovani Lo Celso 90'

Żółte kartki Real Sociedad: Joseba Zaldúa 2' Alexander Isak 82'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny arbiter spotkania to Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Villarreal stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i natomiast Real Sociedad zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często fani futbolu śledzą bardzo ciekawe starcia w lidze La Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Juan Foyth Joseba Zaldúa wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko walki między graczami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, że są to potyczki drętwe. Obserwujemy spektakularne asysty i gole, nieczyste faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Villarreal i Real Sociedad z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio de la Cerámica.