Spotkanie Rayo Vallecano kontra Villarreal zakończone wynikiem 1-5 dnia 2022-05-12 18:00 na obiekcie Estadio de Vallecas

Pierwsza część spotkania między Rayo Vallecano a Villarreal zakończyła się 1-4. Końcowy wynik spotkania to 1-5.

Dnia 2022-05-12 18:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano oraz Villarreal.

Gole strzelali: Pedraza 3' 0-1 Dani Parejo Sergi Guardiola 21' 1-1 J. Foyth 27' 1-2 Pau Torres Paco Alcácer 38' 1-3 Pedraza Pau Torres 45' 1-4 Dani Parejo Pedraza 89' 1-5 B. Dia

Żółte kartki Rayo Vallecano: Nikola Maraš 30' Santi Comesaña 45' Álvaro García 45' Unai López 76' Mamadou Sylla 77'

Żółte kartki Villarreal: Gerónimo Rulli 61' Raúl Albiol 82'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter spotkania to Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Rayo Vallecano stawi czoła Levante, następne spotkania z drużynami Barcelona oraz . Kolejno natomiast Villarreal z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Nikola Maraš Gerónimo Rulli wielokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie obserwujemy wyśmienite asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania między drużynami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to spotkania mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Rayo Vallecano i Villarreal z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Estadio de Vallecas.