Spotkanie między Villarreal oraz Mallorca na obiekcie Estadio de la Cerámica dnia 2022-01-22 15:15: 3-0

W dniu 2022-01-22 15:15 na stadionie Estadio de la Cerámica rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 22. Zmierzyły się Villarreal oraz Mallorca.

Pierwsza część spotkania między Villarreal a Mallorca zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: F. Russo 12' 1-0 Manu Trigueros 34' 2-0 Pedraza Dani Parejo 87' 3-0

Żółte kartki Villarreal: Mario Gaspar 36'

Żółte kartki Mallorca: Franco Russo 80' Franco Russo 86'

Czerwone kartki Mallorca: Franco Russo 86'

Główny arbiter meczu - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Villarreal stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Granada CF. Kolejno natomiast Mallorca zmierzy się z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz oraz Athletic Club.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania w lidze La Liga. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Mario Gaspar Franco Russo wielokrotnie zapewniają wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się książkowe gole oraz asysty, bezwzględne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa, że mecze męczą fana. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych iśledzić mecze futbolowe znanej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych drużyn jak Villarreal i Mallorca w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estadio de la Cerámica.