Na obiekcie Estadio de la Cerámica dnia 2023-12-09 17:30 odbył się mecz Villarreal kontra Real Sociedad zakończony wynikiem 0-3

W ostatnim meczu La Liga drużyna Villarreal podejmowała Real Sociedad w Estadio de la Cerámica. Mecz zakończył się wynikiem 0-3 na korzyść Real Sociedad, który odniósł zwycięstwo już przed przerwą. To było starcie 16. kolejki, które odbyło się 9 grudnia 2023 o godzinie 17:30.

Mecz piłki nożnej: Villarreal vs Real Sociedad

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Villarreal a Real Sociedad był pełen emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Spotkanie miało miejsce na Estadio de la Cerámica w ramach 16. kolejki La Liga. Ostateczny wynik to 0-3 dla Real Sociedad, którzy zdominowali to starcie.

Relacja z meczu

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się przejąć inicjatywę. Jednak to Real Sociedad jako pierwsi zdołali pokazać swoje umiejętności strzeleckie. W 38. minucie to Mikel Merino wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę T. Kubo, ustalając wynik na 0-1.

Trzy minuty później, w 41. minucie, Martín Zubimendi podwyższył prowadzenie dla Real Sociedad, zdobywając gola po asyście A. Zakharyana. Wynik to 0-2 dla gości.

Na sam koniec pierwszej połowy, w 45. minucie, T. Kubo zdobył gola, z kolei asystę zanotował Mikel Merino, co ustaliło wynik na 0-3 dla Real Sociedad.

Po przerwie, obie drużyny starały się odwrócić losy meczu, jednak żadna z nich nie zdołała zdobyć bramki, mimo kilku groźnych akcji.

W 23. minucie Étienne Capoue otrzymał żółtą kartkę, natomiast w 49. minucie Alfonso Pedraza również został ukarany. W drużynie gości żółtą kartkę otrzymał Martín Zubimendi w 60. minucie.

W drugiej połowie nie odnotowano czerwonych kartek. Mecz zakończył się wynikiem 0-3 dla Real Sociedad, którzy w pełni zasłużenie odnieśli zwycięstwo.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali obie drużyny, tworząc niesamowitą kulę dźwięku.

Następne spotkania dla Villarreal to starcia z zespołami Rennes, Real Madrid i Celtą Vigo. Z kolei Real Sociedad zmierzy się kolejno z Interem, Realem Betis i Cadiz.