Real Madrid - Villarreal, wynik spotkania - 4-1

Dziś mieliśmy okazję obejrzeć emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Real Madrid i Villarreal. Spotkanie odbyło się w ramach 17. kolejki ligi La Liga na Estadio Santiago Bernabéu. Ostateczny wynik to 4-1 dla Realu Madrid, którzy już do przerwy prowadzili 2-0. Mecz miał miejsce 17 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00.

Real Madrid vs Villarreal: Zwycięstwo Gospodarzy

17 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00 na Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy drużynami Real Madrid a Villarreal. Spotkanie to było częścią 17. kolejki La Liga.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść Gospodarzy. Bramki dla Realu zdobyli Jude Bellingham w 25. minucie oraz Rodrygo w 37. minucie, z asystą udzieloną przez Lucasa Vázqueza.

W drugiej połowie zespół Villarreal zmobilizował się, a José Luis Morales zdobył bramkę dla Gości w 54. minucie, zmniejszając różnicę bramek. Jednak Real Madrid nie zamierzał ustępować i odpowiedział dwiema bramkami - Brahim Díaz trafił do siatki w 64. minucie, a Luka Modrić ustalił wynik meczu na 4-1 w 68. minucie.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Jude Bellingham oraz Aurélien Tchouaméni otrzymali żółte kartki po stronie Gospodarzy, natomiast Adrià Altimira, Ilias Akhomach i Étienne Capoue zostali ukarani kartkami po stronie Gości.

Kolejne mecze dla Real Madrid to starcia z Alaves, Mallorcą oraz Arandiną, natomiast Villarreal zmierzy się z Celtą Vigo oraz Valencią.