Dnia 2023-11-12 20:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Atletico Madrid oraz Villarreal zakończone wynikiem 3-1

W emocjonującym meczu La Liga drużyna Atletico Madrid pokonała Villarreal 3-1 na Estádio Cívitas Metropolitano. Mecz odbył się w ramach 13. kolejki ligowej, a wynik na przerwę był remisowy 1-1. Atletico Madrid zdominowało drugą połowę, zdobywając kolejne dwie bramki i zapewniając sobie zwycięstwo.

Mecz sędziował: Francisco Hernandez Maeso, Spain

Następne mecze dla Atletico Madrid: Mallorca, Feyenoord, Barcelona.

Następne mecze dla Villarreal: Osasuna, Panathinaikos, Sevilla.

Sprawozdanie z meczu:

Estádio Cívitas Metropolitano było świadkiem emocjonującego starcia pomiędzy Atletico Madrid a Villarreal. Mecz rozpoczął się od szybkiego gola strzelonego przez Gerarda Moreno dla Villarreal w 20. minucie, co wprawiło kibiców gospodarzy w osłupienie. Jednakże, A. Witsel zdołał wyrównać wynik tuż przed przerwą, dzięki asyście A. Griezmanna. Po zmianie stron emocje sięgały zenitu, a gol A. Griezmanna w 80. minucie odwrócił losy meczu na korzyść Atletico. Ostateczny cios dla Villarreal zadał Samuel Lino w 85. minucie, ustalając wynik meczu na 3-1 dla gospodarzy.

Mecz nie obył się bez kontrowersji, obie drużyny otrzymały kilka żółtych kartek, a sędzia Francisco Hernandez Maeso musiał interweniować w 77. minucie, kiedy to Ilias Akhomach z Villarreal został ukarany żółtą kartką.

Atletico Madrid z pewnością może cieszyć się z tego zwycięstwa przed nadchodzącymi trudnymi meczami, w tym starciem z Barceloną, podczas gdy Villarreal będzie musiało podźwignąć się po tej porażce przed kolejnymi meczami.