Villarreal vs Mallorca, wynik spotkania - 1-1

W meczu kolejki 21 La Liga drużyna Villarreal podejmowała Mallorcę na Estadio de la Cerámica. Po zaciętym starciu obie drużyny podzieliły się punktami, kończąc mecz remisem 1-1. Villarreal objął prowadzenie po pierwszej połowie, lecz Mallorca zdołała wyrównać wynik w drugiej połowie, nie pozwalając gospodarzom na zdobycie pełnej puli punktów.

Emocjonujący mecz pomiędzy Villarreal a Mallorca zakończony remisem 1-1

W dniu 20 stycznia 2024 roku na Estadio de la Cerámica odbył się mecz pomiędzy drużynami piłkarskimi: Villarreal, pełniącym rolę gospodarza, oraz Mallorca, występującym jako goście. Spotkanie to miało miejsce w ramach 21. kolejki La Liga.

Pierwsza połowa meczu była pełna emocji, a publiczność zgromadzona na stadionie nie mogła narzekać na nudę. Jednak pierwszą bramkę zdobył A. Sørloth z Villarreal, otwierając wynik na 1-0 w 45. minucie, z asystą Álexa Baeny.

Druga połowa to ciągłe napięcie i walka o gola. Ostatecznie, w 90. minucie, Javi Llabrés z Mallorca wyrównał wynik na 1-1, zdobywając bramkę po asyście Manu Morlanesa.

Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, co jest sprawiedliwym odzwierciedleniem zaciętej rywalizacji obu drużyn. Obydwie ekipy zaprezentowały wysoki poziom gry, co z pewnością zadowoliło kibiców.

Spotkanie to nie obyło się bez kartek. Na boisku widzieliśmy kilka żółtych kartek. Na gospodarzy zobaczyli je Alexander Sørloth w 45. minucie oraz Kiko Femenía w 81. minucie. Z kolei Cyle Larin z Mallorca został ukarany żółtą kartką w 27. minucie, a Sergi Darder w 83. minucie.

Niestety, emocje sięgnęły zenitu, gdy Pepe Reina z Villarreal został ukarany czerwoną kartką w 5. minucie meczu.

Następne mecze w kalendarzu Villarreal to starcia z Barcelona, Cadiz oraz Alaves. Natomiast Mallorca zmierzy się z Gironą, Realem Betis oraz Athletic Club, co zapowiada kolejne emocjonujące spotkania w La Liga.