Spotkanie Villarreal - Valladolid zakończone wynikiem 1-2

Villarreal - Valladolid 1-2. W dniu 2023-04-15 12:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica odbył się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 29 pomiędzy Villarreal a Valladolid.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Villarreal a Valladolid wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: S. Amallah 2' 0-1 C. Larin J. El Yamiq 34' 0-2 S. Amallah É. Capoue 74' 1-2 G. Lo Celso

Żółte kartki Villarreal: Alfonso Pedraza 30'

Żółte kartki Valladolid: Selim Amallah 41' Monchu 56' Jordi Masip 69' Roque Mesa 87' Kike Pérez 90' Kenedy 90'

Czerwone kartki Valladolid:

Główny sędzia meczu to Javier Iglesias Villanueva, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Villarreal stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Espanyol oraz Celta Vigo a Valladolid z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Atletico Madrid.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu śledzi bardzo interesujące potyczki w lidze La Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Alfonso Pedraza Selim Amallah częstokroć zaserwowały wyśmienitym fanom mnóstwo emocji. Nieustannie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, wyśmienite bramki i asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że zmagania męczą. Dlatego więc warto śledzić mecze piłkarskie znanej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Villarreal oraz Valladolid z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio de la Cerámica.