Villarreal - Girona, wynik spotkania - 1-0

Villarreal - Girona, wynik 1-0. W dniu 2023-01-22 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się ze sobą Villarreal oraz Girona.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal a Girona wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Dani Parejo 90' 1-0

Żółte kartki Villarreal: Gerard Moreno 18' Yéremy Pino 25' Pau Torres 37' Alejandro Baena 45' Alberto Moreno 90'

Żółte kartki Girona: Santiago Bueno 3' Miguel Gutiérrez 32' Cristhian Stuani 40' Santiago Bueno 78' Juanpe 90'

Czerwone kartki Girona: Santiago Bueno 78'

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Villarreal stawi czoła Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Elche oraz Barcelona a Girona podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Cadiz.

Oddani kibice śledzą poczynania w lidze La Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak przykładowo Gerard Moreno Santiago Bueno częstokroć zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo przeżyć. Ustawicznie obserwujemy ostre faule, wyśmienite asysty oraz gole, które gwarantują niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle zażarte, rzadko zdarza się definitywnie, iż widowiska nudzą. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi La Liga. Villarreal oraz Girona jak ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio de la Cerámica.