Dnia 2022-08-28 15:30 odbyło się spotkanie Getafe - Villarreal: 0-0

Getafe - Villarreal 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Getafe a Villarreal wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-08-28 15:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz ligi La Liga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Getafe i Villarreal.

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Djené 3'

Żółte kartki Villarreal: Dani Parejo 39' Raúl Albiol 44' Francis Coquelin 73' Alfonso Pedraza 90' Pau Torres 90'

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Getafe stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Osasuna a Villarreal zmierzy się z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Real Betis.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Djené Dani Parejo często zapewniły kapitalnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami są zajadłe, rzadko bywa, że potyczki przynudzają. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych orazoglądać mecze futbolowe znanej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Getafe oraz Villarreal z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.