Villarreal - Elche, wynik spotkania 4-0

W dniu 2022-09-04 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Villarreal oraz Elche.

Po pierwszej połowie spotkania między Villarreal a Elche wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: Gerard Moreno 26' 1-0 G. Lo Celso 36' 2-0 N. Jackson F. Coquelin 89' 3-0 José Luis Morales 90' 4-0

Żółte kartki Villarreal: Nicolas Jackson 42'

Żółte kartki Elche: Raúl Guti 42' Pere Milla 59' Enzo Roco 81'

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Villarreal stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Real Betis oraz Hapoel Beer Sheva. Kolejno natomiast Elche podejmie Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Rayo Vallecano.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi fascynujące starcia w lidze La Liga. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Nicolas Jackson Raúl Guti nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Stale obserwujemy wspaniałe bramki oraz asysty, ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki między piłkarzami okazują się bardzo zajadłe, rzadko bywa, iż zmagania nas męczą. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Villarreal i Elche jak ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.