Barcelona - Villarreal, wynik meczu: 0-2

Barcelona - Villarreal zakończony wynikiem 0-2. W dniu 2022-05-22 20:00 na stadionie Camp Nou odbył się mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Barcelona a Villarreal.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Barcelona oraz Villarreal wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Pedraza 41' 0-1 Dani Parejo Moi Gómez 55' 0-2

Żółte kartki Barcelona: Gavi 45' Sergio Busquets 59' Jordi Alba 65'

Żółte kartki Villarreal: Dani Parejo 45'

Czerwone kartki Barcelona:

Główny sędzia spotkania - Jose Luis Munuera Montero, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Barcelona stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Villarreal z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania ligi La Liga. Składające się z uzdolnionych graczy drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Gavi Dani Parejo wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Regularnie trafiamy na spektakularne bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Niesamowite potyczki między graczami są nader zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż spotkania nie są warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych drużyn jak Barcelona oraz Villarreal z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Camp Nou.