Spotkanie Villarreal kontra Levante zakończone wynikiem 5-0

Villarreal kontra Levante, wynik końcowy 5-0. Dnia 2022-01-03 18:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Villarreal i Levante.

Pierwsza połowa spotkania między Villarreal a Levante zakończyła się 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Gole strzelali: B. Dia 8' 1-0 S. Chukwueze Pau Torres 13' 2-0 Iborra Gerard Moreno 37' 3-0 Manu Trigueros Manu Trigueros 74' 4-0 B. Dia Gerard Moreno 79' 5-0 Yeremi Pino

Żółte kartki Villarreal: Serge Aurier 10' Vicente Iborra 50' Manu Trigueros 76'

Żółte kartki Levante: Enis Bardhi 4' Carlos Clerc 47'

Czerwone kartki Levante:

Główny sędzia meczu to Alejandro Hernandez, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Villarreal zmierzy się już z Elche, następne spotkania z drużynami Mallorca i Real Betis a Levante z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Real Betis.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Serge Aurier Enis Bardhi nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Ustawicznie obserwujemy wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze męczą fana. Zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Villarreal i Levante z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Estadio de la Cerámica.