Na stadionie Estadio de la Cerámica dnia 2022-01-09 20:00 miało miejsce spotkanie Villarreal vs Atletico Madrid zakończone wynikiem 2-2

Pierwsza część spotkania między Villarreal oraz Atletico Madrid zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-01-09 20:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica odbył się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 20 pomiędzy Villarreal a Atletico Madrid.

Gole strzelali: Á. Correa 10' 0-1 Pau Torres 29' 1-1 Alberto Moreno 58' 2-1 Gerard Moreno G. Kondogbia 67' 2-2

Żółte kartki Villarreal:

Żółte kartki Atletico Madrid: Geoffrey Kondogbia 71' Geoffrey Kondogbia 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid: Geoffrey Kondogbia 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Villarreal stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Real Betis. Kolejno natomiast Atletico Madrid z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Valencia.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze La Liga. Złożone z uzdolnionych zawodników futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi Geoffrey Kondogbia nieprzerwanie serwują własnym wiernym fanom wiele przeżyć. Walki między drużynami ligowymi bywają nader zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania usypiające. Stale obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Villarreal oraz Atletico Madrid z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Estadio de la Cerámica.