Na obiekcie Estadio de la Cerámica dnia 2023-01-30 20:00 miał miejsce mecz Villarreal kontra Rayo Vallecano: 0-1

Dnia 2023-01-30 20:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Villarreal i Rayo Vallecano.

Pierwsza część spotkania między Villarreal oraz Rayo Vallecano zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Sergio Camello 70' 0-1 Ó. Trejo

Żółte kartki Villarreal: Juan Foyth 66' Alejandro Baena 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Ismaila Ciss 35' Andrés Martín 52' Unai López 87'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Villarreal zmierzy się już z Mallorca, następne spotkania z drużynami Getafe i Almeria natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Athletic Club.

Dzisiaj kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze La Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Juan Foyth Ismaila Ciss nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Interesujące zmagania między zawodnikami są zażarte, nie często bywa, że widowiska nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Villarreal oraz Rayo Vallecano w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio de la Cerámica.