Mecz Villarreal vs Getafe, wynik 2-1

Villarreal vs Getafe 2-1.

Pierwsza część spotkania między Villarreal a Getafe zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-02-27 20:00 na stadionie Estadio de la Cerámica odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 23 pomiędzy Villarreal a Getafe.

Gole strzelali: E. Ünal 9' 0-1 D. Dakonam S. Chukwueze 44' 1-1 José Luis Morales 52' 2-1 S. Chukwueze

Żółte kartki Villarreal:

Żółte kartki Getafe: Mauro Arambarri 56'

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Villarreal stanie naprzeciw Anderlecht, następne spotkania z drużynami Real Betis i Anderlecht natomiast Getafe z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Athletic Club.

Fani śledzą bardzo interesujące potyczki ligi La Liga. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Mauro Arambarri nader często zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko zmagania między drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki drętwe. Trafiamy na spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Villarreal oraz Getafe i ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio de la Cerámica.