Dnia 2023-09-17 14:15 miało miejsce spotkanie między Villarreal oraz Almeria zakończone wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Villarreal oraz Almeria wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-09-17 14:15 na stadionie Estadio de la Cerámica rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 5 pomiędzy Villarreal a Almeria.

Gole strzelali: Sergio Akieme 44' 0-1 L. Robertone Gerard Moreno 45' 1-1 Álex Baena A. Sørloth 90' 2-1 Alberto Moreno

Żółte kartki Villarreal: Étienne Capoue 26' Yéremy Pino 90'

Żółte kartki Almeria: Adrián Embarba 53' Chumi 84' Arnau Puigmal 89'

Czerwone kartki Almeria:

Sędzią głównym tego spotkania był Francisco Hernandez Maeso, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Villarreal zmierzy się już z Panathinaikos, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Girona a Almeria z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Granada CF.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące starcia w lidze La Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi Étienne Capoue Adrián Embarba bardzo często zaserwowały swoim entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Walki między drużynami ligowymi okazują się nader zażarte, nie często bywa definitywnie, że widowiska nudzą. Natrafiamy na brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Villarreal oraz Almeria w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio de la Cerámica.