Na stadionie Estadio de la Cerámica miał miejsce mecz pomiędzy Villarreal oraz Real Betis: 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Villarreal a Real Betis zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2023-08-13 17:30 na stadionie Estadio de la Cerámica odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 1 pomiędzy Villarreal a Real Betis.

Gole strzelali: Ayoze Pérez 20' 0-1 Luiz Henrique Jorge Cuenca 61' 1-1 Álex Baena Willian José 90' 1-2 Y. Sabaly

Żółte kartki Villarreal: Aïssa Mandi 70'

Żółte kartki Real Betis: Borja Iglesias 27' Luiz Felipe 60' Guido Rodríguez 88'

Czerwone kartki Real Betis:

Główny arbiter spotkania - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Villarreal stanie naprzeciw Mallorca, następne spotkania z drużynami Levante oraz Barcelona. Kolejno natomiast Real Betis z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club oraz Rayo Vallecano.

Liczni kibice śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Aïssa Mandi Borja Iglesias nieraz zapewniły fantastycznym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to mecze nudne. Nieustannie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, wspaniałe asysty czy bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Villarreal oraz Real Betis oraz ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio de la Cerámica.