Dnia 2023-08-18 17:30 na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix miało miejsce spotkanie Mallorca kontra Villarreal - wynik 0-1

Dnia 2023-08-18 17:30 na stadionie Estadi Mallorca Son Moix odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 2. Zmierzyły się Mallorca i Villarreal.

Po pierwszej połowie spotkania między Mallorca a Villarreal wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Gerard Moreno 62' 0-1

Żółte kartki Mallorca: Omar Mascarell 2' Martin Valjent 73'

Żółte kartki Villarreal: Ramón Terrats 45' Ben Brereton Díaz 45' Alejandro Baena 51' Santi Comesaña 83'

Czerwone kartki Mallorca:

Główny sędzia spotkania to Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca stawi czoła Granada CF, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Celta Vigo a Villarreal podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Almeria.

Fani śledzą potyczki w lidze La Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze jak Omar Mascarell Ramón Terrats nieustannie zapewniają kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Walki między piłkarzami bywają zajadłe, rzadko bywa, iż mecze przynudzają. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem, wyśmienite asysty czy gole, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Warto więc oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Mallorca i Villarreal oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Estadi Mallorca Son Moix.