Na stadionie Estadio de Vallecas dnia 2023-05-28 17:00 miał miejsce mecz między Rayo Vallecano i Villarreal zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2023-05-28 17:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Rayo Vallecano a Villarreal.

Pierwsza połowa spotkania między Rayo Vallecano i Villarreal zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Raúl de Tomás 56' 1-0 Pep Chavarría Isi Palazón 63' 2-0 Santi Comesaña G. Lo Celso 83' 2-1 Pedraza

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 65' Raúl de Tomás 68' Alejandro Catena 90'

Żółte kartki Villarreal: Dani Parejo 40' Alfonso Pedraza 59' Yéremy Pino 68' Giovani Lo Celso 70' Nicolas Jackson 90'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Iglesias Villanueva, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Rayo Vallecano stawi czoła Mallorca, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i a Villarreal podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Óscar Valentín Dani Parejo częstokroć zapewniły wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie trafiamy na nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe zmagania między drużynami bywają zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska drętwe. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga. Udział takich zespołów jak Rayo Vallecano i Villarreal w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Estadio de Vallecas.