Mecz Girona vs Villarreal zakończony wynikiem 1-2

Girona vs Villarreal, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Girona a Villarreal wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-05-20 12:00 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Girona i Villarreal.

Gole strzelali: Yeremy Pino 9' 0-1 N. Jackson David López 24' 1-1 Arnau Martínez Gerard Moreno 90' 1-2 N. Jackson

Żółte kartki Girona: David López 54' Yangel Herrera 71'

Żółte kartki Villarreal: Yéremy Pino 23'

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Valentin Pizarro Gomez, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Girona stawi czoła Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Real Betis i Osasuna a Villarreal z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Atletico Madrid.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi bardzo fascynujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak m.in. David López Yéremy Pino raz za razem zapewniły fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Zmagania między piłkarzami są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż mecze męczą. Obserwujemy niezwykłe bramki oraz asysty, brutalne faule, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Girona oraz Villarreal i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadi Municipal de Montilivi.