Na obiekcie Visit Mallorca Estadi miało miejsce spotkanie między Mallorca oraz Villarreal zakończone wynikiem 4-2

Dnia 2023-02-18 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Mallorca oraz Villarreal.

Pierwsza połowa meczu między Mallorca oraz Villarreal zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 4-2.

Gole strzelali: T. Kadewere 20' 1-0 V. Muriqi José Luis Morales 43' 1-1 Dani Rodríguez 45' 2-1 Pablo Maffeo S. Chukwueze 50' 2-2 Yeremy Pino Dani Rodríguez 56' 3-2 Lee Kang-In V. Muriqi 63' 4-2 Raíllo

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodríguez 21' Antonio Raíllo 37' Jaume Costa 69' José Copete 72' Matija Nastasić 89'

Żółte kartki Villarreal:

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Villarreal: Manu Trigueros 21'

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Elche oraz Real Sociedad. Kolejno natomiast Villarreal zmierzy się z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Almeria oraz Real Betis.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani z entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Dani Rodríguez nieustannie serwują fantastycznym kibicom wiele pozytywnych emocji. Zdarzają się książkowe asysty oraz bramki, nieprzepisowe faule, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Zmagania między zawodnikami są zajadłe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Mallorca oraz Villarreal w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Visit Mallorca Estadi.