Na stadionie Abanca-Balaídos odbył się mecz pomiędzy Celta Vigo i Villarreal zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2023-01-13 20:00 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Celta Vigo i Villarreal.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Celta Vigo a Villarreal wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Gerard Moreno 15' 0-1 S. Chukwueze J. Strand Larsen 68' 1-1 Gabri Veiga

Żółte kartki Celta Vigo:

Żółte kartki Villarreal: Manu Trigueros 26' José Luis Morales 68'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Główny arbiter meczu - Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Celta Vigo stanie naprzeciw Mallorca, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Real Betis. Kolejno natomiast Villarreal podejmie Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Rayo Vallecano.

Kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze La Liga. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Manu Trigueros nieustannie serwują kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że widowiska przynudzają. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych orazśledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Celta Vigo oraz Villarreal jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Abanca-Balaídos.

Zainspiruj się tym artykułem - kliknij tutaj!