Spotkanie Villarreal - Celta Vigo dnia 2023-04-30 14:15 - 3-1

Villarreal - Celta Vigo, wynik 3-1. Dnia 2023-04-30 14:15 na stadionie Estadio de la Cerámica rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Villarreal i Celta Vigo.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal i Celta Vigo wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: N. Jackson 2' 1-0 Yeremy Pino N. Jackson 12' 2-0 G. Lo Celso J. Strand Larsen 29' 2-1 Ramón Terrats 70' 3-1 Yeremy Pino

Żółte kartki Villarreal: Étienne Capoue 22'

Żółte kartki Celta Vigo: Haris Seferović 25' Kevin Vázquez 45' Unai Núñez 49' Renato Tapia 54'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Główny sędzia spotkania - Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Villarreal zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Girona a Celta Vigo z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Athletic Club.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze jak Étienne Capoue Haris Seferović nieustannie zapewniają wyborowym entuzjastom wiele wspaniałych przeżyć. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, iż spotkania nudzą. Obserwujemy wspaniałe asysty i bramki, nieprzepisowe faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Villarreal i Celta Vigo i ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadio de la Cerámica.