Na stadionie Estadio de Mendizorroza odbyło się spotkanie Alaves vs Villarreal zakończone wynikiem 2-1

Alaves vs Villarreal zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Alaves i Villarreal zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-04-30 12:00 na obiekcie sportowym Estadio de Mendizorroza odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 34 pomiędzy Alaves a Villarreal.

Gole strzelali: Laguardia 4' 1-0 Joselu G. Escalante 31' 2-0 Rubén Duarte S. Chukwueze 47' 2-1 G. Lo Celso

Żółte kartki Alaves: Manu García 52' Gonzalo Escalante 69' Víctor Laguardia 80' Jason 90' Rubén Duarte 90'

Żółte kartki Villarreal: Boulaye Dia 41' Étienne Capoue 76'

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Alaves stanie naprzeciw Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Espanyol oraz Levante. Kolejno natomiast Villarreal z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano oraz Real Sociedad.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Manu García Boulaye Dia nieustannie gwarantują wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Bardzo często zdarzają się przepiękne asysty czy gole, bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Alaves i Villarreal z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio de Mendizorroza.