Spotkanie pomiędzy Villarreal oraz Mallorca dnia 2022-11-06 17:30: 0-2

Villarreal kontra Mallorca 0-2. Dnia 2022-11-06 17:30 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 13. Zmierzyły się Villarreal oraz Mallorca.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Villarreal a Mallorca wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: V. Muriqi 32' 0-1 G. González A. Ndiaye 75' 0-2 V. Muriqi

Żółte kartki Villarreal: Samuel Chukwueze 49' Alberto Moreno 58' Alejandro Baena 64' Pau Torres 75'

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 41' Giovanni González 47' Kang-in Lee 55' Dani Rodríguez 60' Vedat Muriqi 71' Jaume Costa 83'

Czerwone kartki Mallorca:

Główny arbiter meczu to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Villarreal stanie naprzeciw Espanyol, następne spotkania z drużynami Santa Amalia oraz Valencia natomiast Mallorca z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Autol oraz Getafe.

Coraz częściej mnóstwo fanów futbolu śledzi ekscytujące starcia, które startują w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Samuel Chukwueze Iddrisu Baba wielokrotnie gwarantują wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się wspaniałe gole czy asysty, nieczyste faule gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Villarreal oraz Mallorca oraz ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.