Villarreal kontra Osasuna, wynik meczu 2-0

Villarreal kontra Osasuna, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między Villarreal oraz Osasuna zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-10-17 19:00 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 9 pomiędzy Villarreal a Osasuna.

Gole strzelali: A. Danjuma 42' 1-0 N. Jackson A. Danjuma 52' 2-0

Żółte kartki Villarreal: Raúl Albiol 66' Manu Trigueros 90'

Żółte kartki Osasuna: Darko Brašanac 27' Sergio Herrera 49' Juan Cruz 61' Kike García 66' Rubén García 72' Aimar Oroz 78'

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter spotkania - Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Villarreal zmierzy się już z Hapoel Beer Sheva, następne spotkania z drużynami Athletic Club oraz Lech Poznan natomiast Osasuna z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Barcelona.

Kibice śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Raúl Albiol Darko Brašanac wielokrotnie gwarantują wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między drużynami bywają bardzo nieustępliwe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż spotkania męczą fana. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Villarreal oraz Osasuna z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.