Na stadionie Reale Arena dnia 2022-10-09 16:30 odbyło się spotkanie między Real Sociedad oraz Villarreal - 1-0

Pierwsza połowa meczu między Real Sociedad i Villarreal zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-10-09 16:30 na stadionie Reale Arena odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Real Sociedad oraz Villarreal.

Gole strzelali: Brais Méndez 33' 1-0 Mikel Merino

Żółte kartki Real Sociedad: David Silva 55' Brais Méndez 68' Aritz Elustondo 75' Álex Sola 82' Carlos Fernández 90'

Żółte kartki Villarreal: Giovani Lo Celso 44' Raúl Albiol 65' Pau Torres 78'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Real Sociedad stawi czoła Sheriff Tiraspol, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Mallorca. Kolejno natomiast Villarreal z Austria Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna oraz Barcelona.

Fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak David Silva Giovani Lo Celso raz za razem zaserwowały swoim miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między drużynami zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko bywa, iż są to mecze nudne. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe faule, spektakularne gole i asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Real Sociedad i Villarreal oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Reale Arena.