Dnia 2022-09-11 19:00 odbyło się spotkanie Real Betis - Villarreal: 1-0

Real Betis - Villarreal, wynik 1-0.

Pierwsza część spotkania między Real Betis i Villarreal zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-09-11 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 5 pomiędzy Real Betis a Villarreal.

Gole strzelali: Rodri 61' 1-0 Luiz Henrique

Żółte kartki Real Betis: Andrés Guardado 89'

Żółte kartki Villarreal: Yéremy Pino 40'

Czerwone kartki Real Betis:

Główny sędzia spotkania to Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Real Betis zmierzy się już z Ludogorets, następne spotkania z drużynami Girona oraz Celta Vigo a Villarreal podejmie Hapoel Beer Sheva. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Cadiz.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania ligi La Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Andrés Guardado Yéremy Pino częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Wspaniałe walki między zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. Zdarzają się wspaniałe asysty czy bramki, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego więc warto oglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Real Betis i Villarreal w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Estadio Benito Villamarín.