Spotkanie Villarreal - Elche zakończone wynikiem 4-0

Villarreal - Elche, wynik 4-0. Dnia 2022-09-04 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia odbył się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 4 pomiędzy Villarreal a Elche.

Pierwsza połowa spotkania między Villarreal i Elche zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: Gerard Moreno 26' 1-0 G. Lo Celso 36' 2-0 N. Jackson F. Coquelin 89' 3-0 José Luis Morales 90' 4-0

Żółte kartki Villarreal: Nicolas Jackson 42'

Żółte kartki Elche: Raúl Guti 42' Pere Milla 59' Enzo Roco 81'

Czerwone kartki Elche:

Główny sędzia spotkania - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Villarreal stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Real Betis oraz Hapoel Beer Sheva. Kolejno natomiast Elche podejmie Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Rayo Vallecano.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi starcia ligi La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Nicolas Jackson Raúl Guti wielokrotnie zapewniły kapitalnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy ostre faule, idealnie wyliczone asysty i bramki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe zmagania między drużynami bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się koniec końców, że spotkania nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić widowiska piłkarskie ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Villarreal i Elche z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.