Spotkanie pomiędzy Valladolid i Villarreal zakończone wynikiem 0-3 dnia 2022-08-13 17:00

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Valladolid oraz Villarreal zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Dnia 2022-08-13 17:00 na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki Regular Season - 1. Na przeciw siebie stanęły Valladolid i Villarreal.

Gole strzelali: N. Jackson 49' 0-1 Álex Baena 81' 0-2 S. Chukwueze Álex Baena 90' 0-3

Żółte kartki Valladolid: Roque Mesa 52'

Żółte kartki Villarreal:

Czerwone kartki Valladolid:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Valladolid stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Barcelona i Almeria natomiast Villarreal zmierzy się z HNK Hajduk Split. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i HNK Hajduk Split.

Fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze jak Roque Mesa nierzadko zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż są to zmagania statyczne. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe faule, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Valladolid oraz Villarreal jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.